Agregat garowniczy AG-9

Agregat służy do utrzymywania w komorze rozrostu ciasta, zaprogramowanych parametrów wilgotności i temperatury.

Idealny rozrost ciasta

Dzięki precyzyjnemu sterowaniu i zainstalowanemu elektrodowemu generatorowi pary z regulacją wydajności zapewnione jest precyzyjne dozowanie pary, dzięki czemu uzyskujemy jednolite garowanie i optymalną jakość pieczywa.

Cyrkulacja powietrza

Ciepłe powietrze i para są wydmuchiwane za pomocą wentylatora przez otwory w dolnej części agregatu. Zasysanie powietrza następuje na górze. Umożliwia to wymuszenie cyrkulacji powietrza w komorze, aby zapewnić odpowiedni proces garowania wszystkich produktów.

Wygodne i dokładne sterowanie

Sterowanie i nastawianie parametrów pracy odbywa się na prostym w obsłudze, cyfrowym panelu sterowniczym, montowanym poza komorą. Po włączeniu ustawia się potrzebne wielkości wilgotności i temperatury. Agregat automatycznie pobiera wodę i włącza elementy grzejne dla utrzymania zadanych parametrów.

Solidna i ergonomiczna konstrukcja

Urządzenie wykonane jest w całości ze stali kwasoodpornej. Konstrukcja pozwala na bezpośredni dostęp do zaworu spustowego, bez konieczności zdejmowania osłony czołowej.

Do wszystkich komór garowniczych

Agregat garowniczy może być zamontowany w już istniejących komorach garowniczych.

Łatwa konserwacja

Czynności konserwacyjne ograniczone do czyszczenia zbiornika wytwornicy z kamienia z częstotliwością jeden raz na parę miesięcy w zależności od jakości wody zasilającej.

Łatwa instalacja

Instalacja urządzenia jest prosta i nie wymaga wiele czasu. Sprowadza się przede wszystkim do podłączenia wody i energii elektrycznej.

Moc grzejnika maxkW 2,7
Moc wytwornicy pary maxkW 4-7
ZasilanieV 230/400V, 50 Hz
Wagakg 28 kg
Wymiary LxWxHcm 50 x 20 x 80 cm

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się za nami!