Podnośnik dzieży URSUS B

OPTYMALIZACJA PRODUKCJI CIASTA

Podnośniki dzieży URSUS służą do automatycznego podawania ciasta z miesiarki do wagodzielarki. Dzieża jest podnoszona i wywracana (w lewo lub prawo) bezpośrednio do leja wagodzielarki . Znaczące skrócenie czasu podawania cista pozwala na zwiększenie wydajności produkcji oraz poprawienie jakości ciasta, a co za tym idzie wyrobu finalnego.

Wydajność

Znaczące ilości ciasta są szybko transportowane z miesiarki do maszyny dzielącej, co pozwala na wydajną produkcję wysokiej jakości ciasta. Przynosi realny wzrost wydajności zarówno w tradycyjnych jak i przemysłowych piekarniach.

Bezpieczeństwo

Podnośniki URSUS działają stabilnie i solidnie. Zapas mocy powoduje, że podnoszenie jest płynne i bezpieczne, niezależnie od poziomu zapełnienia dzieży. Dodatkowo dzięki zastosowaniu wielu barier uzyskano wysoki poziom bezpieczeństwa.

Uniwersalność

Wywracanie dzieży może następować w lewo lub w prawo. Podnośniki mogą być dostosowane do podnoszenia dzież różnych producentów jak również do wysokości lejów wagodzielarek różnych producentów.

Oszczędność

Dzięki przyśpieszeniu procesu produkcji i możliwości zastosowania skrobaka który automatycznie czyści dzieżę przy wyładunku, uzyskujemy realne oszczędności w procesie produkcji ciasta.

Ergonomia

Podnośniki pracują cicho, są proste w obsłudze, nie wymagają skomplikowanej konserwacji i można je w prosty sposób czyścić.

Solidność

Stabilna i solidna przemysłowa konstrukcja oparta na stalowej belce o dużym przekroju i niezawodnym napędzie śrubowym, pozwala na wieloletnie bezproblemowe użytkowanie.

Model Wysokość podnoszeniacm MockW ZasilanieV Wymiary LxWxHcm
URSUS B170 170 0,75 230/400V, 50Hz 62 x 62 x 280
URSUS B220 220 0,75 230/400V, 50Hz 62 x 62 x 330
URSUS B300 300 0,75 230/400V, 50Hz 62 x 62 x 410

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się za nami!